MELEON

Вибір ортопедичного матрацу

Ремонт и строительство
14 августа 2018

 

Вибір ортопедичного матрацу

 

Не всі матраци однаково корисні. Те, що підійшло сусідові, не обов'язково підійде Вам. Як вибрати ортопедичний матрац, щоб він був для Вас максимально корисним? Все, що Вам слід враховувати, - це матеріал, з якого він виготовлений, Ваша вага, вік і стан здоров'я. Вим можете купити ортопедичний матрас в салоні меблів Люкс меблі – якщо ви натиснете на посилання https://lux-mebli.net/g1052630-matratsi - ви знайдете великий вибір товару від різних виробників по самим низьким цінам, а ще  ось деякі поради щодо вибору матраца:

 

Віковий критерій. Якщо ви купуєте матрац для дорослої людини, то варто віддати перевагу пружинним або безпружинні конструкціям, але обов'язково виконаним з натуральних матеріалів. Матрац не повинен бути надто жорстким. Однак якщо мова йде про моделі, на яких будуть спати діти, то вибирайте конструкції більш жорсткого типу.

 

Вибір ортопедичного матрацу


 

Проблеми зі здоров'ям. Як правило, це є головною причиною, по якій люди замислюються про покупку ортопедичного матраца. Людям, які страждають від сколіозу, потрібна постійна підтримка спини, а значить краще вибрати жорстку модель, в основі якої кокосова койра. Конструкції середньої жорсткості відмінно підійдуть людям до 27 років. М'які моделі найкраще віддати перевагу літнім людям і тим, хто страждає від міжхребцевої грижі.

Вага людини. Це найголовніший критерій. При вазі від 40 до 90 кілограм можна вибирати будь-які моделі матраців. Повним людям краще придивитися до моделей з посиленими анатомічними пружинними блоками.

 

Вибір ортопедичного матрацу


 

Характеристики матраца. Тут все залежить виключно від матеріалу. Краще, щоб він був натуральним, тоді ніякі алергічні реакції Вам не загрожують.

Кольорове рішення і розмір. Тут порад щодо вибору матраца бути не може. Все залежить виключно від Вашого смаку і розмірів приміщення, в якому Ви спите.

Отже, зважуйте всі за і проти, а ми бажаємо Вам хороших покупок! На полицях салону меблів Люкс меблі ви знайдете саме те, що вам потрібно. Звертайтесь УкраїнаТернопільська областьТернопіль"ЛЮКС МЕБЛІ - 600кв.м." вул.Стуса 1, ТЦ "Фуршет", 2 поверх за магазином "Наша Мама". 

MELEON

Добавление комментария